• חדש
קינגסטון, ג ' ק מוסיף, MOERISICAL 6 Pack אבן הראשה מתאמי HDMI נקבה נקבה מחבר נקבה, מצמד להכניס Snap-in מחבר למתאם נמל על קיר צלחת לשקע לוח (לבן - Pack 6)

קינגסטון, ג ' ק מוסיף, MOERISICAL 6 Pack אבן הראשה מתאמי HDMI נקבה נקבה מחבר נקבה, מצמד להכניס Snap-in מחבר למתאם נמל על קיר צלחת לשקע

Rating 
ILS 16.18

כמות
בטופס נגיש להזמנה

★ חסון-SNAP-IN בנייה של נקבה לנקבה HDMI אבן הראשה מספק חיבור מאובטח.מתאים לכל סטנדרטי אבן הראשה צלחת הקיר.HDMI קינגסטון, ג ' ק תכונות מצופה זהב מחבר נקבה בשני הצדדים, מספק דרך פשוטה ובטוחה לחיבור כבלי HDMI לתוך צלחת הקיר. ★ כיתה מסחרי HDMI קינגסטון, ג ' ק הכנס מספק מראה מקצועי התקנה עבור קולנוע ביתי/V תצורות עם קיר רכוב HDTV.מושלם לחיבור נגן בלו-ריי, הזרמת וידאו שחקן, HDTV, מקרן, מחשב והתקנים אחרים עם השכל הישר יציאות HDMI. ★ חיבור מהיר התקנה עם לשימוש חוזר HDMI מוסיף כי ניתן בקלות מנותק ועבר בעת שדרוג או שיפוץ.חיבור HDMI 90 או 270 מעלות מתאם לנתב את הכבלים במקומות צרים.HDMI קינגסטון, ג ' ק מאפשר להצטרף שני סוג HDMI זכר הכבלים יחד כדי להאריך את אורכו של כבל HDMI שאתה צריך. ★ תכונה מלא תאימות לכל 3 D, 4 K, ערוץ אודיו חוזר, אלקטרוניקה, בקרה, ו-Ethernet תכונות של כבלי HDMI ו-התקנים ללא כל אות אובדן; מצופים זהב, חיבור HDMI מעבר מחברים לשפר את אות השידור להתנגד קורוזיה כדי לספק עמידות. ★ ידידותי שירות לאחר המכירה-שאלה כלשהי, אנא אל תהסס לפנות אלינו, CZ3 C יעזור לך לפתור את הבעיה בקרוב.תודה על ההבנה שלך.אורך : 6 Pack | צבע : לבן תאימות מלאה לכל 3 D, 4 K, ערוץ אודיו חוזר, אלקטרוניקה, בקרה, ו-Ethernet תכונות של כבלי HDMI ו-התקנים ללא כל אות אובדן;.מצופה זהב HDMI מעבר מחברים לשפר את אות השידור להתנגד קורוזיה כדי לספק עמידות. - Easy snap-in תמך קליפ להבטיח מאובטח וקורוזיה חיבור חינם. - תואם Ro HS ו להחלפה שדה.צמה.מושלם עבור חדר הישיבות או A/V תיאטרון צלחת הקיר.

מאפיינים

- Connector 1:
HDMI A Female
- Connector 2:
HDMI A Female
- Color:
White
Installation Tips:
- HDMI Keystone Jack Insert is vertically oriented :
- Hook the bottom lip into the cut-out while holding the keystone insert at a slight angle :
- Rotate the insert upward to snap the retaining clip on the top into the cut-out until it snaps into place :
- Connect an HDMI 90 or 270 degree angle adapter to route cables in tight spaces :
- Test all the cabling with the keystone insert before installing permanently in the wall :
Package including:
- 6 x HDMI Keystone Jack Inserts(wall plates are not included) :

קונים גם בוחרים