• חדש
APQ חבילה של 100 שקיות רוכסן, ברור 2 x 5. אולטרה עבה החותם העליון שקיות 2x5. עובי 2 מיליון עבה. החובה כבדה שקיות פוליאתילן עם מסלול יחיד עבור התעשייה, שירות מזון, צרכי בריאות.

APQ חבילה של 100 שקיות רוכסן, ברור 2 x 5. אולטרה עבה החותם העליון שקיות 2x5. עובי 2 מיליון עבה. החובה כבדה שקיות פוליאתילן עם מסלול

Rating 
ILS 10.43

כמות
בטופס נגיש להזמנה

רוכסן שקיות מרחיב את רוחב של התיק ושומר מוצרים נקי ונטול לחות.יתרונות : אלה לשימוש חוזר ברור שקיות נועדו במיוחד כדי לא בקלות לקרוע, לקרוע, קמטים, ערפל, מפוצל, שבור, או קרע.החותם העליון Reclosable שקיות לספק הגנה יוצא מן הכלל, נוחות, הכלכלה.קיימא ו RECYCABLE : בת-קיימא נעשה שימוש בחומרים אלה שקיות פוליאתילן לגרום להם לשמור את הצורה שלהם ולתת להם את הכוח להחזיק חפצים אחרים, תוך שמירה בהיר מאוד.החותם העליון סגר את התיקים האלה מספק גישה נוחה לתכולתו.חבילה של 100 ברורה רוכסן שקיות עם מסלול יחיד 2" x 5" הוא עשה עם איכות גבוהה פוליאתילן (פוליאתילן בצפיפות נמוכה) חומר פלסטי.הקפד לשמור חבילה של אלו סביב לשימוש ביתי, אחסון, ארגון תוך כדי נסיעה!שקיות אלו מצוין לאחסון, הגנה, ומשלוח של כל סוגי המוצרים.אלה שקיות לשימוש חוזר של 2 מיליון עבה נהדר עבור לטווח קצר, קל או בקירור.מושלם לאחסון פריטים ודברים אחרים (ציוד, בגדים, חולצות, מסמכים, טביעות אצבע, ספרים, כלים, חומרה, ציוד לבית הספר, פריטי אספנות, סחורות למכירה חוזרת).נהדר עבור ארגון והפרדה של מזון, מוצרים.נהדר עבור ארגון קטן, פריטים קטנים בכל חדר של הבית שלך, או על אריזה של פריטים למכירה, הם שומרים על דברים כל כך נחמד ומאורגן!.איכות גבוהה : כבד החותם העליון שקיות עם 2 מיליון עובי לספק הגנה יוצא מן הכלל, נוחות, הכלכלה.Reclosable התיקים ניתן לעשות שימוש חוזר.כי הם עשו רק עם בתולה שרף, הם נפגשים דרישות במגע עם מוצרי מזון.נעילה עצמית שקיות פלסטיק הן תוספת נהדרת לכל בית, משרד, המוסך, או סדנה.שימוש רב תכליתי : Resealable ברור תיקים בבטחה להגן על אמנות, תמונות, לוחות שנה, מלאכת יד, אספנות, יותר תוך שמירה ברור כשמש פלסטיק.לשימוש חוזר פולי שקיות מספקים הגנה מוחלטת מפני שמן, אבק ולחות.

מאפיינים

קונים גם בוחרים