• חדש
12 אינץ מסך הטלפון Maginifier, מסך זכוכית מגדלת עם Bluetooth רמקול, מתקפל אוניברסלי מגדלת על מסך טלפון סלולרי, וידאו באיכות HD, מגבר חכם מחזיק מעמד (שחור עם סוללה 12 אינץ')

12 אינץ מסך הטלפון Maginifier, מסך זכוכית מגדלת עם Bluetooth רמקול, מתקפל אוניברסלי מגדלת על מסך טלפון סלולרי, וידאו באיכות HD, מגבר

Rating 
ILS 35.92

כמות
בטופס נגיש להזמנה

אתה יכול למתוח את הטלפון מחזיק עמוד כדי להתאים את אורך בין הטלפון שלך לבין המסך, שהופך את זה תואם עם כל גודל טלפונים.חדש משודרג 14" מסך גדול, באיכות גבוהה אופטי אקריליק העדשה.אז, זה גם יכול להיות פשוט רגיל כמו Bluetooth רמקול לבד.5×17(16) cm ABS דיור : 29.14 אינץ Bluetooth רמקול מסך זכוכית מגדלת עבור טלפון נייד. להשתמש כבל טעינת USB.חבילה כוללת : 1 x 14" הטלפון מסך זכוכית מגדלת עם Bluetooth Speaker1 x USB לטעינה cable1 הוראות x Manual Specifications : - חומר : ABS דיור + אקריליק עדשה Built - in Bluetooth רמקול - HD high-definition אקריליק העדשה! גודל המוצר : 29. (הסוללה לא כלולה בערכה. ② טעינת סוללה לשעת חירום כוח הבנק.- רמקולים לאמץ הסרעפת הטכנולוגיה, יש אפקט צליל סטריאו.עיצוב עם חריץ הסוללה, אתה יכול להתקין את הסוללה לשימוש.טעינת סוללה לשעת חירום כוח הבנק.מתאים עבור אנשים אשר צפה בטלפון של מסך קטן במשך זמן רב.אם אתה, את המשפחות, החברים שלך משתמשים לעתים קרובות טלפונים ניידים אבל שונא מסתכל על מסך קטן, אז אתה בהחלט צריך את זה!.- לתקן את הטלפון שלך עם סיליקון כוסות יניקה, אשר מתאימים לכל הגדלים של טלפונים סלולריים.שתי שיטות טעינה. ) Note The מרחק צפייה של המגבר הוא 1-3 מטרים.עיצוב עם חריץ הסוללה, אתה יכול להתקין את הסוללה לשימוש. - 2 טעינה methods1. (הסוללה לא כלולה בערכה.הטלפון שלנו מגדיל מסך מגיע עם מעמד מתכוונן זווית צפייה. ① להשתמש כבל טעינת USB.1 cm Acrylic העדשה : 29.7 cm Features : - שמור את הטלפון הסלולרי מסך תהיה מוגדלת 2-4 פעמים, להפוך את מסך הטלפון שלך ברור יותר.8) cm Adjustable מטר (גובה) : 3.את הבהירות של המסך של הטלפון הנייד הוא בהיר יותר, טוב יותר בזמן באמצעות מסך מגבר.זה גם רעיון מתנה עבור משפחות וחברים.אם אתה, את המשפחות, החברים שלך משתמשים לעתים קרובות טלפונים ניידים אבל שונא מסתכל על מסך קטן, אז המסך שלנו זכוכית מגדלת מאוד מתאים לך.

מאפיינים

קונים גם בוחרים