• חדש
800W כוח הרוח Generator Kit, 5 להבים פנס בצורת טורבינת רוח, יעילות גבוהה אנרגיה מתחדשת גנרטור(12V)

800W כוח הרוח Generator Kit, 5 להבים פנס בצורת טורבינת רוח, יעילות גבוהה אנרגיה מתחדשת גנרטור(12V)

Rating 
ILS 911.38

כמות
בטופס נגיש להזמנה

[Sepcification] זה 800 W הציר האנכי גנרטור הרוח יש 5 להבים.מתח הפלט הוא שונה 12 V, 24 V ו 48 V לך לבחור. [גבוה Efficeincy] הפנס הזה בצורת טורבינת רוח ואת חיצוניים רוטור מנוע AC יכול להפחית את צריכת האנרגיה כאשר הרוח הגלגל מול הרוח, כדי לשפר את האנרגיה להמיר efficeincy. [איכות גבוהה] אלה אבזרים עשויים סגסוגת פלדה, פלסטיק, זה תכונות קשיות גבוהה, זה יציב לחיי שירות ארוכים. [רחב של יישומים] טורבינת רוח הוא אידיאלי עבור משק הבית, אתה יכול לשים את זה על הגג או חצרות.עם כוח הרוח גנרטור אתה יכול להשתמש פחות כוח שנוצר מפחם אחרים fossilfuel. [איכות שירות] אם יש לך שאלות על המוצר, אנא צור איתנו קשר בכל עת, אנו מציעים את הפתרון הטוב ביותר.מפרט : סוג פריט : טורבינות רוח, קיט חומר : סגסוגת פלדה + פלסטיק מדורג מהירות הרוח : 12m/s מתחיל מהירות הרוח : 2m/s בטוחים מהירות הרוח : 45m/s רוח קוטר גלגל : Approx. 0.9 מטר / 3ft מספר להבים : 5pcs רשימת החבילות : 1 x לחיזוק כלי ערכת 5 x להב 1 x טורבינות רוח, מדריך למשתמש x 1 1 x קבוע גיליון 1 x מפתח ברגים 1 x שלט הערה : 1. כאשר הרכבת, בבקשה למקם את הגנרטור, אל תפיל, או לגעת בו, זה עלול לגרום נזק למוצר, להשפיע על השימוש. 2. בעת חיבור בקר, כדי להיות בטוח בצע את חיווט תרשים בבקר להעביר, אחרת זה ישפיע על השימוש הרגיל של המוצר, במקרים חמורים, זה יהיה לצרוב את המוצר. 3. לאחר הרכבת הראשונה לאשר אם כל בורג הוא קבוע היטב לפני השימוש.

מאפיינים

Item Type:
Wind Turbine Kit
Material:
Alloy steel + plastic
Rated Wind Speed:
12m/s
Starting Wind Speed:
2m/s
Safe Wind Speed:
45m/s
Wind Wheel Diameter:
Approx. 0.9meter / 3ft
Number of Blades:
5pcs
Package List:
1 x Fastening Tool Kit :
5 x Blade :
1 x Wind Turbine :
1 x User Manual :
1 x Fixed Sheet :
1 x Wrench :
1 x Controller :
Note:
1. When assembling, please place the generator, do not drop, knock, or touch, it may damage the product and affect the use. :
2. When connecting the controller, be sure to follow the wiring diagram on the controller to wire, otherwise it will affect the normal use of the product, and in severe cases, it will burn the product. :
3. After assembling, first confirm whether each screw is fixed well before using. :

קונים גם בוחרים