• חדש
Lukiejac ציטוטים מעוררי השראה השולחן עיצוב מתנות לנשים החבר הכי טוב עידוד לעודד מתנות למשרד השראה חיובית שלט עם עץ לעמוד על Cowoker מוטיבציה לחתום על יום הולדת (כחול)

Lukiejac ציטוטים מעוררי השראה השולחן עיצוב מתנות לנשים החבר הכי טוב עידוד לעודד מתנות למשרד השראה חיובית שלט עם עץ לעמוד על Cowoker

Rating 
ILS 24.89

כמות
בטופס נגיש להזמנה

אמצעים כ 4.לשבת על השינה שלך שידות לילה, או מטבח משטחי קל להציג. "תקוות"- זה תמיד מביא לרגשות של עידוד ותקווה לאלו המתמודדים עם רע חרדה, דיכאון, הערכה עצמית נמוכה וביטחון עצמי, בריאות נפשית. "מחמם את הלב"-מתנה מתחשבת במשך לעבודה עוזב, להתראות מתנה, מתנות פרידה. זה תמיד מביא לרגשות של עידוד ותקווה לאותם חברים או עמיתים לעבודה אשר נאבקים עם בעיות חרדה, דיכאון, הערכה עצמית נמוכה וביטחון עצמי, בריאות נפשית.מצוינת השראה מתנה לנערות בנות/בנים. 4"x4" מרובע קרמיקה, L4 - "x W1.די מרשימה וגם מחמם-לב מתנה, יום הולדת, סיום לימודים, נישואין. "בטוב טעם תוספת"-טקס בנוסף המקום האהוב עליך, עבודה מושלם למשרד שלך שולחנות והרבה מחמאות, כאשר עמיתים לעבודה עובר."השראה " מתנה"-אם אתם מחפשים השראה מתנות לחבר הכי טוב שלך, משפחה או עמיתים לעבודה, זה קצת פלאק עם מובלט מוטיבציה ציטוט זה יהפוך להיות דרך נהדרת לעודד אותם קשה, טראומטי.

מאפיינים

קונים גם בוחרים