• חדש
Yencoly השקיה במים קיט, 20m מיקרו מערכת השקיה בטפטוף השקיה אוטומטית ערכת מערכת לשתילת צינור מחברי חיבור מהיר מערכת השקיה קיט(אותנו)

Yencoly השקיה במים קיט, 20m מיקרו מערכת השקיה בטפטוף השקיה אוטומטית ערכת מערכת לשתילת צינור מחברי חיבור מהיר מערכת השקיה קיט(אותנו)

Rating 
ILS 36.44

כמות
בטופס נגיש להזמנה

אוטומטי מערכת השקייה, אתה לא צריך לדאוג לגבי הצמחים שלך כאשר אתה לא בבית.אתה יכול להשקות את כל הצמחים שלך בקלות באמצעות מיקרו השקיה.הערכה הזאת מושלמת עבור פטיו, "פרוזדור" ו צמחי חממה.מערכת זו גם מפחית את השימוש במים על ידי התמקדות מים ישירות אל השורש.יישום רחב : מתאים פארק, בית, גינון, ייצור חקלאי, גינון הייצור.תכונות : מערכת השקיה אוטומטית, אתה לא צריך לדאוג לגבי הצמחים שלך כאשר אתה לא בבית.אתה יכול להשקות את כל הצמחים שלך בקלות באמצעות מיקרו השקיה.הערכה הזאת מושלמת עבור המרפסת, האכסדרה חממה צמחים מערכת זו גם מפחית את השימוש במים על ידי התמקדות מים ישירות אל השורש.יישום רחב : מתאים פארק, בית, גינון, ייצור חקלאי, גינון הייצור.מפרט : חומר : פלסטיק משקל : Approx.540g/ 19oz אורך : Approx.20m/ 65.6 רגל התקע. סוג : איחוד אירופי תקע/ תקע אמריקאי (אופציונלי) רשימת החבילות : 1 * 20 M צינור 20 * ראש מתכוונן טיפות 20 * תמיכה 20 * T-ג ' וינט זרבובית 1 * מחבר 1 * הפטמה 1 * קלטת 1 * נימי plug 1 * Dual זרבובית שימוש : 1. לחתוך את הצינור לתוך המקביל אורכים על פי הרווח בין flowerpots.אם זה צמח השדה, הקש 50-80 ס " מ על טפטוף. 2. חבר את הצינורות בסדרה עם טי-ג ' וינט; 3. לחתוך כ-3-6cm של צינורות, לחבר אותם עם טפטפת, ולסדר אותם לפי מספר טפטפות; 4. חבר את צינור של מטפטף הראש השלישי-הראש של טי-ג ' וינט; 5. השתמש הוכנס מוט לתקן את הצינור; 6. לחבר את בארב באד, פטמה משותפת וחוט חיבור מהיר של כל צינור הברז; 7. לפתוח את כל מטפטף ראשי הראשונה, ואז ללכת ברז של מים רותחים, כדי להבטיח את מיידיות לחץ של מים רותחים יכול להיות מופץ באופן שווה.הערה : אנא בטובך כתיבת הערה אם אתה צריך מתאם תקע.בבקשה לאפשר טעות קלה עקב מדידה ידנית.תודה על ההבנה שלך.

מאפיינים

קונים גם בוחרים