• חדש
Zerodis בלתי נראה נועל את הדלת להתמודד עם Anti-Theft עם 3 מפתחות הזזה אסם דלת עץ רהיטים חומרה(זהב)

Zerodis בלתי נראה נועל את הדלת להתמודד עם Anti-Theft עם 3 מפתחות הזזה אסם דלת עץ רהיטים חומרה(זהב)

Rating 
ILS 50.38

כמות
בטופס נגיש להזמנה

חזק מאוד, עשוי להפליא. בבקשה מבין הצבעים עשויים קיימת סטייה כרומטית כמו מיקום שונות של תמונות.תכונה : זו מנעול הדלת יכול להיות מוברג פנימה או נעול בחוץ.לספק נוחה החיים עבורך ועבור המשפחה שלך.את נעילת ווים צריך להיות דחף, זה צריך להיות חלק.כאשר הוא מוברג פנימה ,הוא יכול להיות נעול על ידי המפתח מבחוץ. 571g~582g חבילה כללה : 1 x מנעול דלת הזזה 3 4 x-x מפתחות ברגים הערה : 1. להתקין את אבזם הצלחת ואת אבזם תיבה : להתקין את אבזם הצלחת ואת אבזם תיבה על סימטרי העמדה של מסגרת הדלת, כך המנעול הוק יכול להיות נכנס בצורה חלקה, את הפגיעה. בבקשה לאפשר 1-2 ס " מ שגיאה עקב מדידה ידנית ולוודא לא אכפת לך לפני שאתה מזמין. התאם את הכיוון של הידית לפי המנעול שליט, והכנס את הידית חור בצד הפנימי המתחם צלחת לתוך המנעול שליט.נעילת הכנס חומר אבץ ונחושת.Pratical : מוצק, הידית מעובה והרחיבה עיצוב, נוח יותר ונוח.אם המנעול שליט הוא ארוך מדי, הוא צריך להיות כמו שצריך חתוך.מתאים לדלת בעובי : 35-45mm / 1.ואז לשלוף את המפתח ולהשתמש את הידית כדי לנסות לפתוח אותו. להוציא את המפתח, מנעול על הרגל צלחת או אנכי, קרן, גוף המנעול דרך הצלב חור, במשטח החיצוני קרוב החיצוני של הדלת.מגיע אלקטרוליטי לסיים, אנטי-קורוזיה, אבק ושמן עמיד.עובד נהדר : את הדלת בריח מנעול ייתן מדינה תראה את עץ דלת האסם.הדלת נפתחת עם מפתח או הידית והמנעול נדחף לתוך הדלת, זה צריך להיות חלק.

מאפיינים

Condition:
100% Brand New
Handle Material:
Aluminum Alloy
Panel Material:
Zinc Alloy
Lock Bolt Material:
Zinc Alloy
Lock Plug Material:
Zinc & Copper
Color:
Silver, Gold (optional)
Suitable Door Thickness:
35-45mm / 1.4-1.8inch
Package Weight:
Approx. 571g~582g
Package Included:
 
1 x Sliding Door Lock :
3 x Keys :
4 x Screws :
Note:
1. Please allow 1-2 cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
2. Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :
Installation:
1. Put the lock into the already chiseled hole, tighten it with the self tapping screw, then hit the lock hook to ensure smooth, and then retracting the lock back to the lock body. :
2. Pull out the key, the lock on the foot plate or the vertical beam, the lock body through the cross hole, and the outer plate close to the outside of the door. :
3. Adjust the direction of the knob according to the lock ruler, and insert the knob hole on the inner compound plate into the lock ruler. Then the two screws hole of the inner compound plate is applied to the two studs on the front outer panel, and then the inner and outer panels are fastened by two M4 screws. If the lock ruler is too long, it should be properly truncated. :
4. Install the buckle plate and the buckle box:
install the buckle plate and the buckle box on the symmetrical position of the door frame, so that the lock hook can be entered smoothly and hit out.
5. After installation, try opening. First, insert the key into the test and open it. The lock hooks should be pushed in, and it should be smooth. Then pull out the key and use the knob to try and open it. The lock hook must go in and play smoothly. The door is opened with a key or knob, and the lock is pushed into the door, and it should be smooth. :

קונים גם בוחרים