• חדש
NCWZYY Tuya דיגיטלי חכם לנעול את הדלת WiFi ביומטרי טביעת אצבע פתיחת פעולה עם אפליקציה חכמה חיי בית חכם מוצרים (צבע : DF01-רוז זהב-Y, גודל : 410 * 75mm)

NCWZYY Tuya דיגיטלי חכם לנעול את הדלת WiFi ביומטרי טביעת אצבע פתיחת פעולה עם אפליקציה חכמה חיי בית חכם מוצרים (צבע : DF01-רוז זהב-Y,

Rating 
ILS 142.95

כמות
בטופס נגיש להזמנה

אוטומטי נעילה וביטול נעילה, באמצעות האחרונה אוטומטי טכנולוגיה, משחרר את הידיים שלך;.מגולף חומר סגסוגת, יציב ועמיד, מגן על הבית שלך;. 5 בפתיחת שיטות : טביעת אצבע, סיסמא, כרטיס IC, מכני, מפתח האפליקציה.חירום, אספקת חשמל במקרה של הפסקת חשמל;.את חיישן המצלמה. הופכת אותו לעבוד גם בסביבות חשוכות.Feature Automatic נעילה וביטול נעילה, באמצעות האחרונה אוטומטי טכנולוגיה, משחרר את הידיים שלך;מגולף חומר סגסוגת, יציב ועמיד, מגן על הבית שלך;5 בפתיחת שיטות : טביעת אצבע, סיסמא, כרטיס IC, מפתח מכני, APPEmergency אספקת חשמל במקרה של הפסקת חשמל;את חיישן המצלמה. הופכת אותו לעבוד גם בסביבות חשוכות.describe Built-in סוללת ליתיום נטענת.הסוללה מתחממת נמוך.טעינה מלאה יכולים לעבוד במשך 3 חודשים.מקורה כפולה, כפתור הנעילה, אחד יותר אחריות;אנגלית הקול, menu Query את נעילת שיא lock Suitable עבור מגוון רחב של הדלת סוגים : דלתות עץ, דלתות פלדה אל חלד, ברונזה, דלתות, דלתות כפולות, מיושן anti-theft doors Fully תואם עם פתיחת נכון opening Monitoring פונקציה, לשלוח תמונות ל-mobile App Notice : 1. עקב מדידה ידנית, בבקשה לאפשר 2-3% שגיאה.לפני שאתה הצעת, לוודא שלא אכפת לך.2. צבע עשוי להשתנות שונים צגים, עיין המוצר בפועל.אם תזין שגוי טביעת אצבע או הסיסמא מספר פעמים, המערכת תינעל למשך שלוש דקות.

מאפיינים

קונים גם בוחרים