• חדש
משונן לחם סכין לחם סכין לחם תוצרת בית, מקצועי לחם קאטר & לחם Slicers, Ultra חד גרמנית נירוסטה, מאחז עם נדן (8 אינץ 'בלייד עם 5 אינץ' ידית)

משונן לחם סכין לחם סכין לחם תוצרת בית, מקצועי לחם קאטר & לחם Slicers, Ultra חד גרמנית נירוסטה, מאחז עם נדן (8 אינץ 'בלייד עם 5 אינץ'

Rating 
ILS 17.98

כמות
בטופס נגיש להזמנה

1. משונן לחם סכין : לחם חיתוך סכין עוגת תוצרת בית, לחם, כעכים.עם אולטרה שארפ גרמנית נירוסטה משונן ולא חד כתער להב.ה-8 אינץ 'בלייד עם 5 אינץ' להתמודד. 2. מאחז עיצוב : הסכין כולו הוא אחד רציף חתיכת נירוסטה.אין חלקי עץ, ברגים או פלסטיק נוטים לעבור ללבוש לאורך זמן, לכן אתה יכול בביטחון מאמינים כי הסכין שלך יכול להיות בשימוש במשך זמן רב. 3.חדות הלהב : זה לחם סכין עשוי באיכות גבוהה הגרמני נירוסטה(5 Cr15 Mo V) עם קשיות רוקוול 58±2 HRC.זה סכין משוננת יש חריג ומתמשך חד כתער קצה האולטימטיבי דיוק וביצועים אפייה. 4.מקצועי בסכין לחם : מקצועי בסכין לחם חיוני עבור סט סכינים.זה לחם סכין את עוגת תוצרת בית, לחם, מאפים, כעכים.זה מבריק מתנה לכל האופים בחיים שלך. 5.ידידותי לסביבה : קיימא הסביבה, כחבר IEPOA מאומצת של חומר להגנה על הסביבה כדי לייצר את הסכין.עובדים יחד כדי להגן על שלנו לכפר גלובלי.Kaloo סכו " ם, מקורו בארצות-הברית.את Kaloo המוצרים עוצב על ידי הבמאי שלנו –Kanon(סכו " ם מעצב).הוא רוצה לחלוק את הערכים, החזון, העביר אנשים, הם את הרוח האמיתית של כל מה שאנחנו עושים.בשנת 2004, לאחר ארבע שנים של מחקר, פיתוח, דוגמאות, תבניות ומאות שעות של עיצוב, רעיונות הפכו מוצרים Kaloo סכו " ם נולד.Kaloo סכו " ם נוצר מתוך אהבה ותשוקה לעיצוב טוב, שיחה של איזון בין חשיבה קדימה אסתטיקה לדבר העיצוב שיחות קורה בשוק, עכשיו והקרן הפונקציה המעשית הדרושים על ידי ביתי ומקצועי שפים.

מאפיינים

קונים גם בוחרים