• חדש
חדש. ננו-טכנולוגיה גרניט אוטם, Cleaner & Polish. מושלם עבור איטום, טיח, בטון, שיש, אריחים. קל / ניקוי עצמי, עמיד במים & חודר האבן & בטון אוטם הגנה.

חדש. ננו-טכנולוגיה גרניט אוטם, Cleaner & Polish. מושלם עבור איטום, טיח, בטון, שיש, אריחים. קל / ניקוי עצמי, עמיד במים & חודר האבן &

Rating 
ILS 65.25

כמות
בטופס נגיש להזמנה

האחרון ננוטכנולוגיה - חותמות את כל משטחי גרניט (40-45 מ "ר מטר לבקבוק - 4 מ" ר מטר), מטבח ושירותים ספסלים.מגן מפני כתמים.חותמות אבן, טיח, אריחים ובטון, כולל גרניט, בטון ושיש.להגן מפני מים וכתמים - מפסיק יין אדום כתמים, סודה משקה כתמים, מים ועוד.מושלם עבור המקומיים או יישומים מסחריים.קל לנקות עם סמרטוט רטוב.סופר לאורך זמן.בטיחות ראשון - מונע היווצרות של חלקלק חומרים על אבן, בטון, משטחים הפחתת הסיכון של פגיעה הנגרמת על ידי גולשת, שקופיות.להגן על האורחים שלך, ילדים מבית יחליק.מפחית כימיים לשימוש על - להפסיק את השימוש של כימיקלים ולשמור את המים.השתמש מבפנים ומבחוץ - מושלם עבור גרניט, קוורץ, שיש ובטון benchtops, או בחוץ על ריצוף, משעשע אזורים ועוד הרבה יותר.כן.Nanoman אבן + בריק ניתן להשתמש בכל מינרלים השטח הן בתוך והן מחוץ לבית, הוא מושלם עבור הגנה על שלך מותג חדש או משומש מטבח או אמבטיה אבן ספסל לכל היותר.Nanoman המוצרים נועדו לחתוך את זמן ניקוי באופן משמעותי ואף למנוע את הצורך להשתמש אגרסיבי לניקוי מזיקים לסביבה שלנו.שימו לב כי אגרסיבי כימיים לניקוי למעשה להפחית את תוחלת החיים של ננו ציפוי.אנו ממליצים לנקות רק עם מים ולנגב עם מטלית רכה או מגבת.Nanoman אבן + בריק לוקח 7-8 שעות להגדיר ימשיך לחדור לשפר את האפקטיביות לאורך זמן.במהלך התקופה הראשונית השטח צריך להישמר יבש לחלוטין, לא נגעה.

מאפיינים

קונים גם בוחרים