• חדש
HomeoPet חתולים האף הקלה טבעית מחמד רפואה. תמיכה בריאה האף וסינוסים בדרכי השתן. נזלת, עיניים דומעות, התעטשויות & גודש. החתולים בכל הגילאים. 15ml/עד 90 מנות לכל בקבוק

HomeoPet חתולים האף הקלה טבעית מחמד רפואה. תמיכה בריאה האף וסינוסים בדרכי השתן. נזלת, עיניים דומעות, התעטשויות & גודש. החתולים בכל הגילאים.

Rating 
ILS 30.15

כמות
בטופס נגיש להזמנה

מספק תמיכה עבור בריא האף וסינוסים בדרכי - חתולים מכל הגילאים.יכול לסייע עם נזלת, עיניים דומעות, התעטשויות וגודש.טבעי לחיות מחמד הרפואה שלנו - ללא כימיקלים נוסחאות לא ידוע לי על תופעות לוואי, בטוח לשימוש לטווח ארוך.הם עשויים להיות בשלום בשילוב עם אחרים Homeo Pet מוצרים או עם תרופות אחרות או טיפולים.יכול לשמש עבור גורים, בוגרים בכירים החתולים שלנו - כל טבעי, ללא כימיקלים נוסחאות לספק יתרון ברור בטיפול חתולים, היעדר מסוים אנזימים אומר שהם לא יכולים לעכל תרופות מסוימות ביעילות.קל נוזלי מינון תרופות - קל לפקח על מזון/ממתקים/חטיפים או במים.ערך גדול עם עד 90 מנות לכל בקבוק, בהתאם משקל.מספק תמיכה עבור בריא האף וסינוסים בדרכי השתן.יכול לסייע עם נזלת, עיניים דומעות, התעטשויות וגודש.המשימה שלנו ב-Homeo Pet היא לעזור לך לשמור על חיות המחמד שלכם בריאים ומאושרים באופן טבעי.שלנו טבעי, ללא כימיקלים, תרופות, מתאימים עבור חיות מחמד בכל הגילאים.קל לנהל טיפות, הם ערך גדול עם עד 90 מנות לכל בקבוק (תלוי משקל), טום פרינגטון. עוברת MRCVS., MVB., Vet MFHom - זיהו לפני שנים רבות את הגדלת הביקוש חלופה כימיים "חינם" טיפולים נפוצים תנאים, בעוד לא מסכן חיים, לגרום סבל בבעלי חיים.הקודם דרכים לטיפול תנאים כאלה היו עם יקר ולעיתים קרובות מזיקים תרופות זה היה משמעותי תופעות לוואי לא רצויות.כך, רצון לעזור חיות מחמד וחיות המחמד שלהם הורים בכל רחבי העולם להשיג יותר בדרך הטבע לבריאות טובה, ב-1994, טום, ואת אחיו דניאל נוסד Homeo Pet.אנחנו עוזרים בעלי חיות מחמד ו בעלי חיים אוהבי ברחבי העולם למצוא מקום יותר טבעי המסלול בריאות חיית המחמד מאז.

מאפיינים

קונים גם בוחרים