• חדש
הסנדק הסרט וויסקי זכוכית סט של שש שש ייחודי הסרט הסנדק, ציטוטי רישיון רשמי אספנות פרימיום חרוט על ידי סרטים על זכוכית 11 גרם.

הסנדק הסרט וויסקי זכוכית סט של שש שש ייחודי הסרט הסנדק, ציטוטי רישיון רשמי אספנות פרימיום חרוט על ידי סרטים על זכוכית 11 גרם.

Rating 
ILS 134.93

כמות
בטופס נגיש להזמנה

רישיון רשמי על ידי פרמאונט - מתחילים שיחה נהדר!.בנפרד החול הארור ביד עם הסנדק הסרט לוגו בחזית, ייחודי הסרט ציטוט על הגב - שש ייחודי ציטוטים כפי שמוצג בתמונות & להלן. "תשאיר את האקדח.קח את הקנולי" ~ קלמנזה "אני הולך לעשות לו הצעה שהוא לא יכול לסרב לה." ~ ויטו קורליאונה, "זה לא אישי, סוני.זה רק עסקים". ~ מייקל. "אל תשאלי אותי על העסק שלי." ~ מייקל "אני לא אוהב אלימות טום.אני איש עסקים דם זה ביוקר!" ~ סולוצו "אני יכול להתמודד עם דברים.אני חכם.לא כמו שכולם אומרים.." ~ פרדו.תוצרת ארה "ב : כל זכוכית בעבודת יד על ידי הצוות המוכשר שלנו ברינו, נבדה בארה" ב.אלה שש כוסות וויסקי עם הסנדק, ציטוטי אתה בטוח כדי לנצח את הלב של כל הסנדק הסרט המאהב!Limited collector edition!הם בנפרד-יד חרוט על אבני חן להחזיק האהוב עליך רוח תוך הצגת הכי אהבתי את הלוגו ואת הסרט ציטוטים בעולם!המשקפיים האלה להראות את הסרט הסנדק הלוגו על צד אחד, שישה בחר הסנדק קולנוע, ציטוטים על הצד השני.ציטוטים על קבוצה זו הם : כל תחריט על כלי זכוכית בנפרד חול פוצץ על ידי יד כדי לחשוף עשיר, טבעי, יפה.פרטים : שש כוסות וויסקי העליון קוטר : 3 1/4" מלמטה קוטר : 3 1/8" קוטר מרבי : 3 1/4" גובה : 3 1/2" החול הארור תחריט : הסנדק לוגו בחזית, ייחודי הסרט ציטוט על הגב.

מאפיינים

קונים גם בוחרים