• חדש
עבור Samsung Galaxy A32 5G החלפת מסך לסמסונג A32 החלפת מסך A326u A326B מסך מגע דיגיטלית תצוגת LCD הרכבה עם כלים 6.5 אינץ (לא A32 4G)

עבור Samsung Galaxy A32 5G החלפת מסך לסמסונג A32 החלפת מסך A326u A326B מסך מגע דיגיטלית תצוגת LCD הרכבה עם כלים 6.5 אינץ (לא A32 4G)

Rating 
ILS 64.48

כמות
בטופס נגיש להזמנה

【תאימות】עבור Samsung A32 5 G / A12 מסך חלופי. 【כוללים】 : עבור Samsung A32 5 G / A12 החלפת מסך+כלי תיקון סט. 【לפתור את הבעיות שלך】זה משמש כדי להחליף או לתקן פגום מסך : כגון המסך אינו מגיב כראוי, בעיות תצוגה, עיוות פיקסלים, סדוק מסכי LCD, מגע, בעיות טועה בעיות צבע ישן & מת LCD. 【להבטיח איכות】 מהר shippment מן המחסן.100% נבדק על ידי מקצועי צוות QC לפני משלוח ו 180-ימים אחריות.תן לנו לדעת אם לא פגש את הציפיות שלך.לא משנה מה הנושא, אנא פנה אלינו כדי לקבל את הפתרון הטוב ביותר בפעם הראשונה.אנחנו מאוד ממליץ לך לצפות את תיקון וידאו באינטרנט לפני הרכישה, כך שיש לך קצר הבנה של כמה קשה תהליך זה הולך להיות, מה בדיוק צריך לשלם יותר תשומת לב.אתה יכול לחפש "סמסונג A32 5 G מסך חלופי" ב-You Tube עבור קטעי וידאו הדרכה על איך לעשות את ההחלפה.לפני ההתקנה הערות 1 : לבדוק לפני ההתקנה. בעת הבדיקה, לא להסיר את כל סרט מגן או קטגוריה.שים לב בעיה של חשמל סטטי.לפני שתנסה לבצע כל תיקון, כדי להיות בטוח לאדמה הוא ESD (אלקטרו סטטי פריקה) רצועה.זה יהיה למנוע חשמל סטטי מפגיעה של רכיבים אלקטרוניים בתוך הטלפון.להבטיח לך ללבוש הגנה העין ולהשתמש זהירות לא לחתוך את האצבע שלך עם הזכוכית לרסיסים. 2 : מדמה בדיקות מסך חלופי הוא מאוד שביר המוצר.אנו ממליצים בחום לבדוק לפני ההתקנה.בבקשה מדמה בדיקה, מה שאומר טלפון נייד בנפרד (לוח אם + LCD או מסך) מחובר כבל אודיו חדש המחליף, הפעלה, בדיקה גמורה.אם הבדיקה בסדר, בבקשה להתקין אותו.אם זה לא יכול להראות, אנא פנה אלינו בפעם הראשונה.ובבקשה לא לכפות את זה כדי להיות מותקן בטלפון נייד.אנחנו לא יהיו אחראים פעם אחת את מסך מותקן. 3 : אל על-לכופף את כבל אנא ודא LCD בכבלים לא על-בנד.מעל 90 מעלות בנט יגרום שחור התצוגה.

מאפיינים

קונים גם בוחרים