• חדש
TELESIN Gopro כיפת יציאה עבור GoPro Hero8 שחור, מתחת למים 6 ס מ GoPro צלילה כיפת יציאת עם כיסוי עמיד למים תיק + צף בובר להתמודד + טריגר עבור GoPro Hero 8 שחור.

TELESIN Gopro כיפת יציאה עבור GoPro Hero8 שחור, מתחת למים 6 ס מ GoPro צלילה כיפת יציאת עם כיסוי עמיד למים תיק + צף בובר להתמודד + טריגר

Rating 
ILS 68.85

כמות
בטופס נגיש להזמנה

אחיזת היד יכול להיות מוברגת לחשוף חלול תא זה יכול לשמש כדי להוסיף מים (להשגת ציפה ניטראלית מתחת למים) או לאחסן פריטים קטנים.זה Go Pro הכיפה עשוי עמיד אקריליק, המצלמה שותף של הכיפה מספק אופטימלי שקיפות לטווח ארוך, עמיד בפני שריטות ביצועים.יבש את זה באופן טבעי, לשימוש חוזר.השתמש קו זה עד רמה יריות, כדי לאמוד כמה הוא ירה מעל המים ומתחת לקו המים, במיוחד אם אתה לא יכול לראות את המסך על Go Pro.אנטי ערפל מוסיף מניעת המצלמה שלך דיור מתוך עירפול. עמיד במים לעומק של עד 30 מטר,אור העברה הוא עד כדי 93%. אנא זכור תמיד לשטוף את הכיפה עם מים מתוקים לאחר כל שימוש במים מלוחים וודא שאין לכלוך, חול, שיער או פסולת אחרת לאורך גומי אטם של houisng. אנא זכור ללבוש רך התיק כאשר אתה לא משתמש כיפה. צף במים/שימוש בארץ.אבל בפעם הראשונה להשתמש, אנו מבקשים להציע לך לבחון במים ללא המצלמה שלך כדי לבדוק את הכיפה והשיכון מקרה לא שבור, לא נזילה.

מאפיינים

Specifically designed for GoPro Hero 8 Black, to provide superior optical underwater photography performance. Made of quality PC+Acrylic, high transparent material to offer you high visibility and to capture vivid images above/under water. Dome size:
6 Inch; Weight

קונים גם בוחרים