• חדש
המשקפת לילדים,אמא&myaboys קומפקטי עמיד למים המשקפת העשרה ילד מתנות יום הולדת מתנות בנים צעצועים 3-12,צעצועים מתנות עבור בן ה-8 ילדים(כחול)

המשקפת לילדים,אמא&myaboys קומפקטי עמיד למים המשקפת העשרה ילד מתנות יום הולדת מתנות בנים צעצועים 3-12,צעצועים מתנות עבור בן ה-8 ילדים(כחול)

Rating 
ILS 23.98

כמות
בטופס נגיש להזמנה

טכנולוגיה המיועדת לילדים להשתמש בקלות, משקפת יכול להיות מקופל כדי להתאים עין בעין מרחק של הילד, לגרום לך לראות את הסצנה יותר מציאותי.תן לילדים שלך, קח את זה משקפת איתם בפארק, בחורשה, בחצר. משקל מבוא 200g.2° שדה ראייה מבוא 122 M/1000 MDistance מן התלמיד : 16 MMPupil קוטר : 2.שדה של נוף מבוא 122 M/1000 M. - את הכוונה המקורית של אמהות משקפת כמו פרס, מתנה לילד שלך.יש תוספת ציפוי המקיפים את עיניות לעומת מותגים אחרים, ומספק הגנה טובה יותר של העדשה במהלך נופל. ✔בשימוש נרחב שלנו - מוצר מעולה magnifcation של 8 X עם נוף מדהים.אתה יכול להתמקד פשוט על ידי הפיכת מרכז חיוג.הגדלה היא 8x, קטנים ובינוניים צמצם, גודל קטן, יכול להתאים בקלות בכיס שלך. ✔ייצוב תמונה ברורה - זה מוצר מעולה magnifcation של 8 X ו FMC פריזמה ירוק מצופה אופטיקה מערכת שליטה אופטית השתקפות ליצור הגדרה גבוהה, צבעוני תמונות.עם זאת, ילדים יכולים לקחת את כל היופי של הטבע. -FMC מלא רב-שכבתיים ציפוי מנסרות BAK4 לתת לך high-definition להציג.מכפיל מבוא 8×,פריזמה מבוא BAK4.אמהות למידה והתפתחות.מרחק תלמיד : 16 מ " מ. - זה משקפת קל לתפעול, להפעלה, קל לנשיאה.רב שכבתיים ציפוי בפס רחב.אם בטעות נפל על הקרקע, משקפת מוגנים מפני נזק עם הלם הוכחה גומי שריון לעומת מותגים אחרים, ומספק הגנה טובה יותר של העדשה במהלך נופל,חיים עיצוב עמיד למים,כדי למנוע את הגשם.6 מ " מ משקל מבוא 200g.את משקפת יכול להיות מותאם כדי להתאים בקלות את העין מרחק הפער עבור כל ילד.יש לי משקפת רצון להפוך את החזון שלך ואת החיים עשירים יותר ויותר מרגש.תלמיד קוטר : 2.העדשה המטרה מבוא 21 MM,העין מבוא 12 MM.העולם הוא נפלא מדי להסתמך על הפיזי שלנו העיניים לבד, וגם משקפת יש עוד לגלות מאשר האדם הממוצע, ויותר מרגש. -המשקפת מתאימים חיצונית, פנאי, טיולים, צפרות, טבע השגחה, וכו'.

מאפיינים

Objective Lens:21MM,Ocular:12MM :

קונים גם בוחרים