• חדש
BBCVTREQA תכליתי שכבה כפולה מיקרוגל מדף המטבח לעמוד סוגר על הקיר מדף המטבח אחסון מדף נירוסטה עם ווים מכסה הסיר מתלה כלי בישול מדף מיקרוגל סוגריים.

BBCVTREQA תכליתי שכבה כפולה מיקרוגל מדף המטבח לעמוד סוגר על הקיר מדף המטבח אחסון מדף נירוסטה עם ווים מכסה הסיר מתלה כלי בישול מדף מיקרוגל

Rating 
ILS 276.05

כמות
בטופס נגיש להזמנה

את השכבות ווים הם גם קל להרכבה.-מיקרוגל הקיר מדף יש להכפיל התושבת העליונה פלטפורמה יכולה לשים כל מיני סוגים של מיקרוגל נמוכה יותר מדף יכול לשים כוסות,הצנצנות אחרים מיקרוגל ssupplies.המדף הזה מפחית את העומס ומוסיף שטח אחסון נוסף במטבח.הדברים ניתן לשים בצורה מסודרת, המטבח שלך יכול להיות מרווח יותר.5x38cm, יכול להחזיק מספיק פריטים.-המלון מציע לא רק אמין, יכולת השפעה ויציבות, אבל גם עיצוב אופנתי, קל לנקות urface.המטבח מדף ניתן להניח על כל משטח שטוח והם יכולים בקלות להיות נקי. [אל חלד 304] : למדף burliness,fadeless,rustless ו ametabolic. [מדעי ארגונומי Desigh] : סוגר סיבוב הידית, קל ובטוח לנשיאה.מחוספס ועמיד, משטח עמיד ולא עמיד בפני קורוזיה, ועל multi-פונקציה-המסגרת הראשית מספק יציבות גדולה קיבולת עומס על זה מיקרוגל.

מאפיינים

קונים גם בוחרים