• חדש
GLALAXY לעבות גומי עמיד עץ בעל סכין עם מספריים 7 חריצי אחסון מדף ידידותי לסביבה סכין מטבח לעמוד סכין שף בלוק

GLALAXY לעבות גומי עמיד עץ בעל סכין עם מספריים 7 חריצי אחסון מדף ידידותי לסביבה סכין מטבח לעמוד סכין שף בלוק

Rating 
ILS 56.25

כמות
בטופס נגיש להזמנה

דוגמנות מושלם, חלק לא לפגוע היד.מגולף מעץ, המטבח שלנו בעל סכין בלוק הוא הרבה יותר עמיד מאשר הממוצע שלך סכו " ם לחסום.זה גם קל לנקות את זה אי פעם לקבל קצת מלוכלך.מכשיר זה מותאם עם גומי מטרים למנוע מחליק & הסטה כדי לשמור אותך בטוח במטבח.חסון, גומי עבה חומר עץ לשימוש ארוך טווח, ללא נזק או עיוות.את פשוט בסגנון מודרני משתלב בצורה חלקה לתוך כמעט בכל עיצוב בסגנון לשמור על מטבח מאורגן מעולה.מפרט : שם : סכין holder Material : wood Size : 11.2*17.5 *22.5 cm Color : white Weight : 1kgmodeling מושלם, חלק לא לפגוע היד.מגולף מעץ, המטבח שלנו בעל סכין בלוק הוא הרבה יותר עמיד מאשר הממוצע שלך סכו " ם לחסום.זה גם קל לנקות את זה אי פעם לקבל קצת מלוכלך.מכשיר זה מותאם עם גומי מטרים למנוע מחליק & הסטה כדי לשמור אותך בטוח במטבח.חסון, גומי עבה חומר עץ לשימוש ארוך טווח, ללא נזק או עיוות.את פשוט בסגנון מודרני משתלב בצורה חלקה לתוך כמעט בכל עיצוב בסגנון לשמור על מטבח מאורגן מעולה.הערה : רק תקבל את בעל סכין, אבל לא אחרים אביזרים דקורטיביים.מדריך מדידה יגרום שגיאה של 1-2 ס " מ.בשל האור של התמונה או סיבות אחרות, ייתכנו הבדלים קלים בין התמונה לבין המוצר בפועל.עיין המוצר בפועל.תודה!.

מאפיינים

Name:
knife holder
Material:
wood
Size:
11.2*17.5 *22.5cm
Color:
white
Weight:
1kg
modeling perfect, smooth not hurt the hand. :
Carved out of wood, our kitchen knife holder block is much more durable than your average cutlery block. It is also easy to clean were it to ever get a bit dirty. :
This one is outfitted with rubberized feet that prevent skidding & shifting to keep you safe in the kitchen. :
Sturdy and thick rubber wood material for long-term use, without damage or deformation. :
The simple and modern style fits seamlessly into almost any decorating style keep your kitchen organized and great. :
You will only receive the knife holder, but not other decorative accessories. :
Manual measurement will cause an error of 1-2 cm. :
Due to the light of the photo or other reasons, there may be slight differences between the picture and the actual product. Please refer to the actual product. Thank you! :

קונים גם בוחרים