• חדש
Bluetooth מאתר מפתחות – המפתח לאיתור המכשיר עם אפליקציה, סוללה נוספת – אנטי-אבוד GPS מחזיק מפתחות Tracker מכשיר טלפון, מטען, תיק גב, ארנק – GPS, שבב מעקב קטגוריה (כחול)

Bluetooth מאתר מפתחות – המפתח לאיתור המכשיר עם אפליקציה, סוללה נוספת – אנטי-אבוד GPS מחזיק מפתחות Tracker מכשיר טלפון, מטען, תיק גב,

Rating 
ILS 73.95

כמות
בטופס נגיש להזמנה

-קטן & עיצוב נייד : Key finder הוא קל להתחבר, מאוד יציבה, לשמור על קשר טוב. -רם אזעקה & עמיד : צליל האזעקה של פריט זה finder היא עד 95db, הוא מספיק חזק עבור הילד, בני נוער, מבוגרים וקשישים באמצעות.סאונד : 85-95db. ממהרים לעבודה, שוכח איפה אני שם את המפתחות? 2. כאשר קניות, איפה הארנק שלי? 3.זו הסיבה שאנחנו נותנים לך בונוס סוללה!תוספת הסוללה שלנו מעולה שירות לקוחות להבטיח את לא צריכה את כל הבעיות, אנחנו לא יכולים לעזור עם.לאיבוד ולא מצאו במהירות. מאחר ואני לא יכול למצוא את המפתחות שלך?להפסיק לבזבז את הזמן היקר עם LEXER מרוחק מאתר מפתחות!עם לחיצת כפתור, אתה יכול למצוא את המפתחות שלך ולצאת מהדלת תוך זמן קצר.לעקוב אחר כל דבר, גדול או קטן – אף פעם לא מפסיד כלום—אפילו לא בן-אדם או חיות מחמד!אם הילד שלך לפעמים הולכת לאיבוד בפארק או הכלב שלך הוא אמן הבריחה, ה-GPS Tracker יכול במהירות להודיע לך על המיקום שלהם באמצעות אפליקציה.מרחק : 50-115 ft.בגודל כיס נייד הגנה – זה מאתר מפתחות מחזיק מפתחות אף פעם לא מקבל בדרך שלך מאז זה כל כך דק, אתה יכול להחליק את זה לתוך הארנק שלך או מטען בלי זה לוקח שטח יקר. ללכת לטייל, לא יכול למצוא את התיק שלי.המפתח finder, למעשה,המפתח הזה מוצא bluetooth tracker יכול לעבוד כמו צמצם במצלמה עבור שליטה מרחוק ולצלם, עם תגובה מהירה יחסית. יצאנו לטיול, חיית המחמד שלי הוא מחוץ לטווח ראייה.איך להשתמש? - אתה יכול להוריד את 'LEXER" האפליקציה מ-Google Play או APP Store - הפעל Bluetooth ולחבר את המכשיר עם אפליקציה - פתח "על הטלפון עלאם בזמן לאיבוד פונקציה של הגדרה - להפעיל את הכוח של המפתח finder, לחץ והחזק את מקש איתור במשך 3 שניות, ואז לשמוע את צליל האזעקה המוצר מפרט : צבע : שחור/לבן/ירוק(שלושה לכל צבע) גודל : 38 x 38 x 5.לחץ לחיצה כפולה על מקש tracker כדי להפוך את הטלפון שלך ביפ או הקש את הטלפון שלך כדי לקבל את הפריט finder התראה.

מאפיינים

קונים גם בוחרים