• חדש
JARLINK חשמלי מחדד, בכיתה עיפרון Sharpeners, Auto stop 6-8 מ מ מס' 2/עפרונות צבעוניים, חשמל מחדד לחבר/USB/סוללה המופעלות בבית הספר/משרד/בית (לבן)

JARLINK חשמלי מחדד, בכיתה עיפרון Sharpeners, Auto stop 6-8 מ מ מס' 2/עפרונות צבעוניים, חשמל מחדד לחבר/USB/סוללה המופעלות בבית הספר/משרד/בית

Rating 
ILS 28.48

כמות
בטופס נגיש להזמנה

מהר לחדד : חשמלית זה מחדד יש יותר עוצמה, המנוע, 5-10 שניות מהר השחזה, ובאופן אוטומטי מפסיק לעבוד על הנקודה המושלמת להגן על עיפרון ובחכמה להיפטר שבור מוביל עיפרון.נהדר עבור השחזה #2 עפרונות, עפרונות צבעוניים, פחם ועוד.Auto & תכונות בטיחות : יעבוד באופן אוטומטי בעת חיבור העיפרון לתוך קצף גילוח הכניסה.אוטומטי מפסיק לעבוד אם סיים או את המכסה נפתח. 8 מ " מ בקטרים גילוח יכול למנוע כניסה של ילדים האצבעות מלהיכנס להימנע מפגיעה.מספר מקורות כוח : זה התוספת חשמלי מחדד יכול להיות מופעל על ידי 4 סוללות AA (סוללות לא כלול) או כבל USB.הוא קל לנשיאה וניתן להשתמש בכל מקום. (אספקת חשמל : input 100-240 V, פלט 6.0 V/1500m A או 4 סוללות AA אלקליין).עמיד מחדד : עיפרון מכני מחדד עם heavy-duty עמיד סליל להב, זה יכול לחדד את העיפרון שלך יותר מ-3000 פעמים.קל לניקוי : הלהב של זה בכיתה מחדד ניתן להפרדה, מה שהופך את זה קל כדי לנקות את שבבי במהירות.פתח את הכיסוי של המאגר כדי שופכים את שבבי עיפרון כאשר סיים, לא מוסיף יותר מדי בעיות.אנא צור קשר עם JARLINK תמיכה אם יש בעיות כלשהן במהלך השימוש.מופעל על ידי 4 סוללות AA (סוללות לא כלולות) או AC.גמיש ונוח לשימוש בכל מקום קל לנשיאה. 1. שאלה : האם זה לא עובד בכלל?.א : (1) זה מחדד תומכת בסוגים שונים של מקורות כוח.אתה יכול לנסות לחבר את כבל ה-USB לתוך במתאם ה-AC או מחשב נייד, בנק כוח, מטען קיר מתאם לטעינה.לבדוק אם זה עובד טוב. (2) בבקשה לבדוק אם להפוך את הקוטביות של סוללות כאשר באמצעות 2 סוללות AA לחייב. 2. ש : עיפרון להיתקע?.A : בדרך כלל לא, אתה יכול לפתוח את תיבת גרוטאות, לנקות את שבור להוביל.כי הלהב הוא נשלף וניתן להסרה.

מאפיינים

קונים גם בוחרים