• חדש
Adarl DIY 5D יהלום ציור קיט,מלא כיכר יהלום ליל כל הקדושים שמח רקמה ריינסטון לחצות סטיץ אמנויות מלאכה לספק קיר בעיצוב הבית.

Adarl DIY 5D יהלום ציור קיט,מלא כיכר יהלום ליל כל הקדושים שמח רקמה ריינסטון לחצות סטיץ אמנויות מלאכה לספק קיר בעיצוב הבית.

Rating 
ILS 22.34

כמות
בטופס נגיש להזמנה

שיטה : 1*למצוא את המספר המתאים של יהלומים עם הפניה לטבלה שלהלן הבד.הערה : עשינו שינוי על בסיס עגול, יהלומים מעוצב כמו ריבוע תרגיל, הנפח הוא גדול יותר מאשר סיבוב אחד, קל למצוא, לא קל לגלגל, לנתח במהירות.חבילה כללה : בד פשתן,יהלומים,כלי מוכן,דבק.מצד אחד, המעצבים שלנו לבחור תמונות יפות באופן שקול את הפרטים,ואת סיים תמונות ייצור תלת-מימדי השפעה על הבסיס המקורי, וגם יהיה נוצץ יותר.תיאור : - יהלום ציור קל יותר לחצות סטיץ,ויותר יפה. ❤הפעולות הבאות : ראשית למקם את אותו חרוזים במגש,אז קח את "עט" להכניס לכיכר דבק בעדינות,להשאיר קצת דבק על העט,סוף סוף להרים את חרוז ומניחים אותו על המספר המתאים על בד. 5*אם אתה לא רגיל להשתמש הציור עט,אתה יכול לבחור להשתמש פינצטה במקום.מצד אחד, זה יהיה שדרוג ניסיון זה מחייב את experiencer יש יותר סבלנות כדי להשלים את זה.❤עשינו שינוי על בסיס עגול, יהלומים מעוצב כמו ריבוע תרגיל, הנפח הוא גדול יותר מאשר סיבוב אחד, קל למצוא, לא קל לגלגל, לנתח במהירות.כל הסגנונות כאן מלאים מכוסה יהלומים.

מאפיינים

קונים גם בוחרים