• חדש
20W במהירות כפולה יציאת מטען קיר עם סוג C כבל לייטנינג, ASPOR USB C ו-QC 3.0 נייד נורית מחוון מתאם מתח, בבית מטען קומבו קיט, תואם עבור טלפון חכם ומחשבי לוח.

20W במהירות כפולה יציאת מטען קיר עם סוג C כבל לייטנינג, ASPOR USB C ו-QC 3.0 נייד נורית מחוון מתאם מתח, בבית מטען קומבו קיט, תואם עבור

Rating 
ILS 16.48

כמות
בטופס נגיש להזמנה

טעינה אור יהיה באופן אוטומטי בעת using Reliable ובטוח לשימוש עם כל מכשיר תואם.הגנת טמפרטורה גבוהה.טעינה אור יהיה באופן אוטומטי בעת שימוש. 【Dual port עיצוב】 : USB-A, USB-C יציאות עבור שני מכשירים במהירות גבוהה, לחסוך זמן, ונטול מבולגן מטענים עם ממשקים שונים, רחב תאימות עבור טלפון נייד/ מחשב לוח והתקנים אחרים.USB-A, USB-C יציאות עבור שני מכשירים במהירות גבוהה.כוח יציב פלט עבור ביצועים מעולים.לחסוך הזמן שלך, ונטול מבולגן מטענים עם ממשקים שונים. · גודל קומפקטי : 1. · דק וקל משקל עיצוב מסוג-C משטרת מטען עם טעינה מהירה 3.【טעינה מהירה עם חיווי】 : מקס 20 W משטרת פלט מטען עם מחוון אור , תואם החדש טלפון חכם, טעינה מהירה 3.ABS אש-הוכחה חומר עם אור LED.USB-A, USB-C יציאות עבור שני מכשירים במהירות גבוהה. · קל לשים בכיס או בתיק שלך במהלך נסיעות עסקים או חופשות, מאפשר לך לקחת את זה בכל מקום.ABS אש-הוכחה חומר עם אור LED. 【בטוח ועמיד】 : ABS אש-הוכחה חומר עם אור LED, והוא מזהה באופן אוטומטי התקנים, רב - טעינה הגנה ממשיך המכשיר מוגן מפני חיוב יתר, מעל נוכחי. עם העברת נתונים במהירות גבוהה. עם העברת נתונים במהירות גבוהה.אמין ובטוח לשימוש עם כל מכשיר תואם. עם העברת נתונים במהירות גבוהה. 【מה שאתה מקבל】 : 1*20 W נייד Dual Port קיר מטענים, ו-1* סי מהיר טעינת כבל נתונים. · 20 W USB C לברק נתונים כבל : נחושת עבה הליבה מבטיחה יציבה טעינה כפול-מיגון הגנה ממזער את הפרעה מגנטית, פלט טעינה של עד 3 A.

מאפיינים

קונים גם בוחרים