• חדש
110V כפול שעווה רולר נייד מקריח ווקס חם דיו ערכת עם מתג הפעלה/כיבוי חימום בסיס הרגל הגבה פנים בית השחי ביקיני ברזילאי הסרת שיער (דבש & אלוורה שעווה מחסנית)

110V כפול שעווה רולר נייד מקריח ווקס חם דיו ערכת עם מתג הפעלה/כיבוי חימום בסיס הרגל הגבה פנים בית השחי ביקיני ברזילאי הסרת שיער (דבש

Rating 
ILS 100.50

כמות
בטופס נגיש להזמנה

★【להשלים ערכת שעווה 】כפול מקריח דוד ווקס חם +2 מקריח שעווה +100pcs רצועות שעווה!!!. ★【בטוח קטן, גמיש, קל לנשיאה.יכול לתת לעור ונוחות מרגיעה מרגיש.גלילי שעווה על העור ללא שימוש מברשת או מרית;לא חוטים של שאריות שנותרו על העור. ★【יעיל 】מושלם גם לשימוש מקצועי או לשימוש אישי;השעווה היא קבועה בכל עונה;משמש להסרת שיער סיעוד, טיפוח ותחזוקה. ★【טיפים!!!】 : 1.לבדוק את זה על פיסה קטנה של עור הראשונה כדי לוודא כי העור שלך הוא לא יותר מדי רגיש שעווה; 2.לבחון את השעווה הטמפרטורה על המותניים לפני החלת; 3. צריך 20~30 דקות כדי לחמם;4.לא למרוח שעווה על חתכים, כוויות או פצעי;5.לא להתקלח או חשיפה לאחר הסרת שיער; 6.אין להשתמש במים או אלכוהול כדי לנקות את שאריות השעווה על העור לאחר הסרת שיער;7. להרגיע את העור עם קרם אלוורה כדי להרגיע את אדמומיות וגירוי לאחר טיפול שעווה. ★【טיפים!!!】 : 1.לבדוק את זה על פיסה קטנה של עור הראשונה כדי לוודא כי העור שלך הוא לא יותר מדי רגיש שעווה; 2.לבחון את השעווה הטמפרטורה על המותניים לפני החלת; 3. צריך 20~30 דקות כדי לחמם;4.לא למרוח שעווה על חתכים, כוויות או פצעי;5.לא להתקלח או חשיפה לאחר הסרת שיער; 6.אין להשתמש במים או אלכוהול כדי לנקות את שאריות השעווה על העור לאחר הסרת שיער;7. להרגיע את העור עם קרם אלוורה כדי להרגיע את אדמומיות וגירוי לאחר טיפול שעווה.

מאפיינים

קונים גם בוחרים