• חדש
Ombre שיער אדם סוטה מתולתל שיער אנושי חום 3 חבילות עם 4x4 סגירת מעגל שני טון T1B/30 חבילות ברזילאי שיער 8A כיתה רך ברזילאית תוספות שיער(10 12 14 +10)

Ombre שיער אדם סוטה מתולתל שיער אנושי חום 3 חבילות עם 4x4 סגירת מעגל שני טון T1B/30 חבילות ברזילאי שיער 8A כיתה רך ברזילאית תוספות שיער(10

Rating 
ILS 283.50

כמות
בטופס נגיש להזמנה

ש1 : האם פאות צורך תכוף לנקות?.ת1 : אין צורך לכבס תכופות, כי את הפאה הופרד הקרקפת, אין תזונתי האספקה, וגם לא יהיה שמן.ש2 : איך לעשות את השיער שלי. אין סבך ולא שפיכת?.A2 : 1.עבור שיער מתולתל, אנא השתמש ביד כדי לתפוס את השיער בעדינות,לא להשתמש בכל המסרק. 2.להשתמש במרכך כאשר שטיפת השיער שלך, לא להשתמש במייבש שיער. 3. גם אתה יכול לעשות נמרצת עם תערובת של מים ומרכך (יחס 2 : 1),ספריי זה לעשות לחות כל יום,יותר על קצוות השיער.זה במיוחד טוב עבור שיער מתולתל.ש3 : האם זה סבך ולא שפיכת ?.A3 : כל העמוק שלנו גל פאה הקדמי של תחרה לא לשפוך, אבל יהיו קצת שבור שיער מצורף שיער עקב חשמל סטטי, לאחר u שטף, זה יהיה בסדר.כל פאה מתעסק יותר מאשר השיער האמיתי שלך, כי את הקרקפת מייצרת שמנים טבעיים שמחזיק את השיער שלך מפני התייבשות.ש4 : למה השיער שלי יש ריח מוזר?.A4 : מפעל לשטוף את השיער עם מים חמים, שמפו, ואנחנו שיער לשים שמן על השיער לפני המשלוח, אשר להגן על השיער מפני יובש במהלך ארוך טווח משלוח.הטעם הזה הוא לא גדול, הוא לא מזיק לגוף.לאחר הכביסה, אין ריח.

מאפיינים

קונים גם בוחרים