• חדש
Hanchen מייננת מפוח אוויר אנטי סטטי Ionizer סטטי אוהד אלקטרוסטטית פריקת חשמל סטטי Ionizer כפול מטרה סוגר תעשייתי סטטי אלימינייטור (110V 60Hz)

Hanchen מייננת מפוח אוויר אנטי סטטי Ionizer סטטי אוהד אלקטרוסטטית פריקת חשמל סטטי Ionizer כפול מטרה סוגר תעשייתי סטטי אלימינייטור (110V

Rating 
ILS 397.50

כמות
בטופס נגיש להזמנה

[מובנית ליתיום מחט לניקוי מברשת] : מאוורר מובנה יון מחט לניקוי מברשת אשר מנקה את האבק שהצטבר על יון מחט כל עוד אתה מכניס את מנקה המחוון ימינה ושמאלה. [אוויר חם המתג עד 190 CFM רחב אוויר פלט] : הפעלה או כיבוי של אוויר חם פונקציה כמו שאתה צריך.אנא שימו לב, הטמפרטורה של החימום לתפקד רק כ-77 ℉.אוויר הוא עד 190 CFM רחב פלט, ערך יוצא דופן!. [כפול מטרה הסוגר] : זה יכול להיות ממוקם על ספסל העליון, או להיות קבוע על הקיר באמצעות ברגי M6.מושלם עבור ספסל העליון או הרכבה תחת המדפים. [נחושת טהור, יון מחט] : זה אנטי סטטי מייננת מפוח מצויד נחושת טהור, יון מחט, אשר יעילות ושירות החיים הרבה יותר מכל חומר אחר. [אחריות לשנה אחת] : אנו מספקים את כל הלקוחות שלנו עם אחריות לשנה אחת.מייננת מפוח האוויר יכול לייצר מספר רב של חיובי ושלילי תלונה של אוויר, אשר יכול לנטרל את המטענים על האובייקט.כאשר את המהלך על פני השטח של אובייקט, הוא שלילי, הוא יספוג את המטען החיובי הנוכחי.כאשר את המהלך על פני השטח של האובייקט הוא חיובי, הוא יספוג את המטען השלילי בתוך זרם האוויר, ובכך לנטרל את החשמל הסטטי על פני השטח של האובייקט ומבטל את החשמל הסטטי.פרמטר.מתח : 110 Volt, 60 Hz.צריכת זרם : 0.35 A (מקס) או 0.25 A (min).צריכת זרם : (פונקצית החימום מופעל) 1.57 A (מקס) או 1.5 A (min).אוויר outpu : 60-190 CFM (מתכוונן).זרימת אוויר באזור : x 23.6 35.4 ס " מ.להשתמש הסביבה : טמפרטורה : 32-122 ℉, לחות : 35~80 RH (ללא עיבוי).אוזון כמות :

מאפיינים

קונים גם בוחרים